TİYATROKARE'DEN SÜPER BİR PROJE GELİYOR
TİYATROKARE'DEN SÜPER BİR PROJE GELİYOR
Tiyatrokare'nin yeni projesi için hazırlıklara başladık. "Süper İyi Günler"romanından Simon Stephens'in uyarladığı ve "The Curious Incident Of A Dog In The Nigh Time" adıyla dünya sahnelerinde büyük yankı uyandıran, Tony ve Olivier Ödüllü oyun 2018'de @uniqistanbul'da sahnelenecek.
26 Ekim 2017 Perşembe 11:20
Tiyatrokare'nin yeni projesi için hazırlıklara başladık. "Süper İyi Günler"romanından Simon Stephens'in uyarladığı ve "The Curious Incident Of A Dog In The Nigh Time" adıyla dünya sahnelerinde büyük yankı uyandıran, Tony ve Olivier Ödüllü oyun 2018'de @uniqistanbul'da sahnelenecek. 16 yaşındaki Asperger Sendromlu Christopher Boone rolünü oynayacak oyuncumuza karar vermeden, oyunun bazı yaratıcıları olarak bizler Tohum Otizm Özel Eğitim Okulu'nu ziyaret ederek, birkaç saat geçirdik. Gençlerle sohbet ettik, çocuklarla top oynadık. Onların yaptıkları keklerden tattık. Tohum Otizm Vakfı'nın çalışmalarına bir kez daha hayran kaldık ve bu projede buluşacağımıza çok sevindik. Bugünkü gözlemlerim ve öğrendiklerim doğrultusunda, oyun çevirisi ve sahneleme yorumumu tekrar gözden geçiriyorum. Otizmden etkilenen 2 milyon kişi adına İçim buruk ama eğitim alan 150 şanslı çocuk adına umutluyum. Onları fark ederek, onlarla birlikte yaşamak ve bu özel projeyi hayata geçirmek ne güzel olacak! Gözyaşlarım bazen mutluluk, bazen hüzünden..Umarım bu çocuklara layık bir proje çıkar


info@tiyatrokare.com.tr

İndirimli Toplu Satış
0212 243 44 85

Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun..
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için
Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz
Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda
canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun

Tel : 0212 243 44 85
Fax : 0212 243 44 86

Salih Tozan Sk. No:3
D:4/C Şişli / İstanbul