TİYATROKARE 2 AYRI SAHNEDE 3 FARKLI OYUNLA ANKARA’DA
HER GECE BAŞKA OYUN, HER GECE BAŞKA KAHKAHA
Amerikan Tiyatro Tarihinin En Uzun Süreli Oynanan Oyunu olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na Geçen “ŞEN MAKAS”, 6 ve 10 Mart’ta Çayyolu Cüneyt Gökçer, 7 Mart’ta Şinasi Sahnesi’nde oynanacak.   Nedim Saban ‘ın yönettiği, Anıl Ateş Işık’ın sahne tasarımını yaptığı  interaktif oyunda, Melek Baykal, Veysel Diker, Ebru Saçar Aktaç, Özgür Yetkinoğlu, Cem Güler ve Jess Molho oynuyor. Seyircilerin katılımıyla bir cinayetin çözüldüğü oyun, her gece değişebiliyor ve başka türlü son bulabiliyor. Dünyada Charlie Chaplin Komedi Ödülü’nü alan tek oyun olan “ŞEN MAKAS”ta izleyiciler  oyun boyunca sosyal medyayı ve akıllı telefonları da kullanabiliyorlar.   


 LEYLA’NIN EVİ 33.KEZ ANKARA’DA
Zülfü Livaneli’nin romanından uyarlanan ve Türkiye’nin her yerinde 600’den fazla kez perde açan “LEYLA’NIN EVİ” ise kesintisiz olarak  8 yıldır sahnelenerek bir rekora koşuyor.  Nedim Saban’ın yönettiği oyunda Celile Toyon, Ahmet Uz, Ayça Varlıer, Fatih Dönmez, Halim Ercan, Dicle Alkan, Meral Asiltürk, Ethel Mulinas, Koray Kurt  rol alıyor. Yoğun talep üzerine Ankara’ya 33. kez turne yapacak olan oyun, 10 Mart’ta Şinasi, 11 Mart’ta Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde oynanacak. 


AHUDUDU YENİDEN
Joseph Kesselring’in klasikleşen komedisi “AHUDUDU” ise 2 yılda 150’den fazla kez sahnelenerek, geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Melek Baykal’ın yıllar sonra sahneye döndüğü ve usta oyuncu Suna Keskin ile başrolü paylaştığı oyunda  Nedim Saban, Cem Güler, Halim Ercan, Dicle Alkan, Birol Engeler, Özgür Yetkinoğlu ve Bülent Seyran oynuyor.  Daha önce Ankara seyircisinin büyük beğenisini toplayan oyun, 8 Mart’ta Çayyolu, 9 Mart’ta Şinasi Sahnesi’nde sahnelenecek.   

Bilgi İçin:
(212) 2434485
www.tiyatrokare.com.tr
www.senmakas.com
 


info@tiyatrokare.com.tr

İndirimli Toplu Satış
0212 243 44 85

Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun..
Tüm oyun,etkinlik,duyuru ve kampanyalardan anlık haberdar olmak için
Sosyal Medya Hesaplarımıza Bekliyoruz
Haftada birgün bir oyuncumuzla sosyal medya hesaplarımızda
canlı sohbetin tadınız çıkarın, merak ettiklerinizi sorun

Tel : 0212 243 44 85
Fax : 0212 243 44 86

Salih Tozan Sk. No:3
D:4/C Şişli / İstanbul